نماینده مردم قوچان: مخالف پیوستن قوچان به خراسان شمالی هستم

در این امر شد و بیان داشت: پروژه‌های بزرگ نیاز به حوصله و برنامه‌ریزی بلند مدت و صرف زمان دارد و حتی با همین نگاه بنده مخالف پیوستن فاروج به حوزه انتخابیه شیروان بودم و با پرهیز از خود کم بینی و مایوس شدن و با یکسری اقدامات میان مدت و بلند مدت می‌توانیم به این موضوع دست پیدا کنیم.

وی تعریف 100پروژه در بخش‌های مختلف را در راستای همین برنامه‌های میان مدت و بلند مدت دانست و گفت: برنامه‌ریزی‌های کاملی برای ارتقا شهرستان به فرمانداری ویژه و ارتقا دهستان‌ها به بخش‌های جدید و ارتقا روستاها به شهرهای جدید و ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در منطقه شده که بزودی خبرهای خوشی از آنها خواهید شنید.

شوشتری همچنین بر لزوم تسریع در انجام پروژه‌های ساماندهی ورودی و خروجی‌های شهر و نیز میدان ورزش و استادیوم قوچان و نیز پروژه‌های مجتمع فرهنگی و هنری و یادمان استاد حاج قربان سلیمانی که اعتبارات آنها نیز اخذ و تخصیص داده شده است تاکید و اظهار کرد: لازم است تا فرماندار و شهردار و مسئولان شهرستان قوچان هرچه سریعتر این پروژه‌ها را به سرانجام برسانند.

نقل ازقوچانیهای مقیم تهران

/ 1 نظر / 28 بازدید
م.

چنان غیر واقعی صحبت کرده اند که انگار دشمن مردم قوچانن به جای نماینده.دراین دوازده سال چه خواهند کرد برای مردمشان؟ همه میدانن بودجه یی از سمت خراسان رضوی برای قوچان نمی اید.استان خراسان شمالی نیز مایل به قبول قوچان به عنوان شهر جدید این استان نیستن.فقط دارند سر شما را با چرندیات پر میکنن.بجای تلاش برای گرفتن بودجه بیشتر و ایجاد سرمایه گذاری در این شهر مردم را بین دواستان سرگردان نگه داشته اند.