وزیر کشور: یک سوم سرمایه‌گذاری مشهد توسط قوچانی‌‌ها انجام می‌شود

رحمانی‌فضلی با اشاره به این موضوع که شوراها تجربه جدیدی در سطح کشور بوده که تاکنون با موفقیت‌ها و نبود موفقیت همراه است، گفت: شوراها باید منشأ خیر و تجربه مفید بیشتری باشند تا شوراها را مستحق امکانات، اختیارات و... دانست.

وی با بیان اینکه امنیت امروز کشور حاصل نیروهای نظامی پرافتخار آن است، تصریح کرد: یکی از مشکلات امروزه مسئولان این بوده که جایگاهی که در آن هستیم و به آن رسیدیم را خوب نمی‌شناسیم و محدوده شناختمان فقط محدوده قانونی و رسمی است.

وزیر کشور یادآور شد: نباید به این پست‌ها و جایگاه‌ها به‌صورت رسمی نگاه کنیم چون در حکومت اسلامی به عنوان کسانی که مدعی تأسیس حکومت دینی در دنیا بوده زندگی می‌کنیم.

وی ادامه داد: امروز مسئولان در قوچان حاکمان شهرستان 200 هزار نفری هستند که معیشت، امنیت، زندگی، آبرو، آینده و افتخار مردم دست آنهاست و همه مدیون تاریخ اسلام، ایران و تشیع هستیم.

رحمانی‌فضلی با اشاره به اینکه مسئولان مدیون مردم، نیازها، خواسته‌ها و بهبود وضعشان بوده و در برابر آینده آنها مسئول‌ هستند، بیان کرد: دنیا با همه تفکر مادی که دارد به آینده و تلاش در آن پایبند است و شاید جهت آنها کفر و استکبار باشد اما برای آن تلاش می‌کنند درصورتی که ما برای حق و عدالت تلاش نمی‌کنیم.

وی با تأکید بر این موضوع که دولت تدبیر و امید برخاسته از دل مردم است، گفت: مردم ایران لیبرال، اصلاح‌طلب و اصولگرا را تجربه کرده و نگاهشان در این مرحله این بود که فردی معتدل و اعتدال‌گرا را انتخاب کنند.

وزیر کشور اضافه کرد: باید همه را جذب کنیم تا بیشتر اسلام و رهبری را دوست داشته باشند و با کارکردن و تلاش، برطرف کردن بیکاری و بالابردن سطح زندگی و احترام به مردم میسر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نزدیکی قوچان به مشهد یک امتیاز بوده که می‌تواند از بازارهای آن و حتی بازارهای مرزی برای ارائه محصولات استفاده کند، تصریح کرد: یک سوم سرمایه‌گذاری مشهد توسط قوچانی‌ها انجام می‌شود اما ما ظرفیت جذب آنها را به دلیل سیستم‌های اداری کُند در شهرستان نداریم.

رحمانی‌فضلی اظهار کرد: اداره کردن 200 هزار نفر و داشتن بیکاری در این شهر واقعا خجالت‌آور است، باید زیر پای سرمایه‌گزاران فرش قرمز پهن کرد و شما من را به عنوان مُعین سرمایه‌گذاری در قوچان بدانید.

 

/ 0 نظر / 4 بازدید