قوچان کهن

آخرین اخبارقوچان-رجال ومشاهیر -جذابترین وتازه ترین ها درباره قوچان

کتاب (حزب‌اللهی افراطی) تالیف علی روحانی قوچانی

کتاب «حزب‌اللهی افراطی» عنوان کتابی است که علی روحانی قوچانی آن را تالیف کرده است.

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله:این کتاب با نگرشی خاص به جبهه مذهبی حزب‌اللهی نگاه شده و در آن نویسنده در راستای تقویت این جبهه گاهی به نقد هم پرداخته که اثر را خواندنی کرده است.

در بخش‌هایی از این کتاب آمده است:

«من به عنوان یک مسلمان، مدعی هستم که دغدغه‌هایم بیش از ادعاهایم است.

من در دوران طاغوت نبودم تا شکنجه شوم. دوران امام هم نبودم تا نخست­‌وزیرش شوم. دست ­خطی از ایشان را هم ندارم‌. تنها چیزی که از امام دارم، وصیت نامه‌یشان است. البته صحیفه نور را هم دارم که گاهی قسمت­‌هایی از آن را می­‌خوانم. در آینده قرار بر این است که خیلی­‌های دیگر به جز ما، این کشور را اداره کنند.


از این­ها که بگذریم، حرف­‌ها و دردهای بسیاری برای گفتن وجود دارد اما سید شهیدان اهل قلم چه زیبا گفته است: «شهادت، جانمایه انقلاب اسلامی است.»

فکه، شلمچه و طلائیه تنها راه رسیدن به شهادت نیست. از همین خیابان‌­ها هم می‌­توان شهادت را از آنِ خود کرد. به قول رهبر عزیزمان، تنها دل را باید صاف کرد. اگر دل صاف شد، شهادت هزاران کیلومتر آن‌ سوتر، حتی در آمریکای جنوبی هم، انتظار انسان لایق را می‌کشد.

من در مدت هشت سال دفاع مقدس کودکی بیش نبودم اما در هشت ماه جنگ نرم، رزمنده بودم و تمام افتخارم همین است.

من ادعا ندارم که حزب اللهی هستم، زیرا لیاقتش را هم ندارم، اما خود را شبیه به آنها می­‌بینم.

در این میان عده ‌ای هم هستند که تنها هدف­شان، مخالفت با مقتدایشان است. تنها می­‌خواهند افسر این میدان باشد اما غافل­اند از اینکه رهبر به من و سربازانی همچون من، درجه سردوشی داد‌. ایشان فرمودند: «شما افسران جوانِ جبهۀ مقابلۀ با جنگ نرم هستید.»»

این کتاب که انتشارات عماد فردا آن را چاپ و منتشر خواهد کرد و در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در دسترس مخاطبان قرار خواهد داد.

کتاب «حزب اللهی افراطی» را علی روحانی قوچانی نوشته، با قیمت ۱۱ هزار تومان در ۱۶۰ صفحه توسط انتشارات عماد فردا منتشر و عرضه خواهد شد.

+   سیدرجب چمنی ; ٩:٥۱ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩٤

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir