قوچان کهن

آخرین اخبارقوچان-رجال ومشاهیر -جذابترین وتازه ترین ها درباره قوچان

نماینده مردم قوچان: مخالف پیوستن قوچان به خراسان شمالی هستم

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس گفت: ظرفیت‌‎ها و پتانسیل‎های استراتژیک و بالقوه اقتصادی و ژئوپلتیک و مردمی و مرزی و گردشگری و تاریخی و فرهنگی قوچان، می‌تواند با یک برنامه‎ریزی بلند مدت، استان جدیدی را برای رشد و توسعه منطقه ایجاد کند که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ما نه در خراسان رضوی خواهیم ماند و نه به خراسان شمالی خواهیم پیوست، افزود:

هدف من در صورت یاری مردم این است که در یک پروسه نهایتا 12 ساله قوچان با پتانسیل‌های بالقوه‌ای که دارد تبدیل به مرکز استان جدیدی در این منطقه شده و با تلاش و پرهیز از سیاسی کاری و خود کم بینی‌ها یک مرکزیت را ایجاد کنیم.

شوشتری خواستار همراهی تمامی علاقه مندان و دلسوزان خالص قوچانی


در این امر شد و بیان داشت: پروژه‌های بزرگ نیاز به حوصله و برنامه‌ریزی بلند مدت و صرف زمان دارد و حتی با همین نگاه بنده مخالف پیوستن فاروج به حوزه انتخابیه شیروان بودم و با پرهیز از خود کم بینی و مایوس شدن و با یکسری اقدامات میان مدت و بلند مدت می‌توانیم به این موضوع دست پیدا کنیم.

وی تعریف 100پروژه در بخش‌های مختلف را در راستای همین برنامه‌های میان مدت و بلند مدت دانست و گفت: برنامه‌ریزی‌های کاملی برای ارتقا شهرستان به فرمانداری ویژه و ارتقا دهستان‌ها به بخش‌های جدید و ارتقا روستاها به شهرهای جدید و ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در منطقه شده که بزودی خبرهای خوشی از آنها خواهید شنید.

شوشتری همچنین بر لزوم تسریع در انجام پروژه‌های ساماندهی ورودی و خروجی‌های شهر و نیز میدان ورزش و استادیوم قوچان و نیز پروژه‌های مجتمع فرهنگی و هنری و یادمان استاد حاج قربان سلیمانی که اعتبارات آنها نیز اخذ و تخصیص داده شده است تاکید و اظهار کرد: لازم است تا فرماندار و شهردار و مسئولان شهرستان قوچان هرچه سریعتر این پروژه‌ها را به سرانجام برسانند.

نقل ازقوچانیهای مقیم تهران

+   سیدرجب چمنی ; ٩:٥٢ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٤ آبان ۱۳٩۳

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir